Grafik pre kreatívne štúdio

07.12.2022 11:53

Sme kreatívne štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a reklamy. Naša práca nás neuveriteľne baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Vytvárame grafický dizajn na mieru, webovú stránku, e-shop, mobilnú aplikáciu, reklamné predmety, propagačné materiály, natáčame propagačné videá, navrhujeme dizajn interiéri a mnoho iného. Aktuálne hľadáme do tímu šikovného grafika. Pracovať je možné z domu. Ideálne pre študentov a mamičky na MD.

Náplň práce:

  • vytváranie grafického dizajnu na mieru (logá, obaly, reklamné predmety a iné).

Požadujeme:

  • prax aspoň 1 rok,

  • zaslanie portfólia prác.

Osobnostné predpoklady:

  • umelecký talent,

  • zodpovednosť,

  • flexibilita a kreativita.

Ponúkame:

  • flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou práce z domu,

  • brigádu na dohodu - počet odpracovaných hodín si určuje brigádnik sám,

  • plat: 5 eur/hod.

Ak vás táto ponuka zaujala, píšte na email bystrican@verteco.sk. Nezabudnite poslať svoje portfólio prác.

Telefonné číslo -  0948 355 017.

Nič pre vás? A nepoznáte náhodou človeka, ktorý by mohol mať o túto voľnú pracovnú pozíciu záujem? Ak áno, pošlite mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.